wtorek, 24 września 2013

Matrix i nie tylko...
 Już myślami jesteśmy w domu, w szkole.
Jednak nadal bytujemy nad Bałtykiem-obecnie ozdobionym dużymi grzywami fal gnanymi przez silny wiatr.
Jako ,że aura chłodna , wietrzna-moczenie się w morzu odpada. No chyba ,że morze samo się wprosi do butów-jak mi dziś przy karmieniu mew:) Wędrowaliśmy wczoraj plażą-zalewaną momentami w całości przez fale. Poniżej odpoczynek Przystojniaka:) Bo sformułowanie "męczę się" się pojawia gdy eskapada dłuższa:)Wędrujemy też na kijkach:) Po 2 próbach bez odzewu-na 3 raz -na propozycję takowej wędrówki nasza ekipa zgłosiła się w komplecie:) Maciej wędrował na kijkach pierwszy raz-i niestety nie zapałał doń miłością:( Dziś wędrował bez. Za to wodę ciepłą uwielbia i na basen wędrowałby z radością co dnia:) I jako ,że aura dziś nie nastrajała do wędrówek brzegiem morza-po obiadku wybraliśmy się -sporą brygadą z pensjonatu-na basen. Tak pływanie w oponce,harce z bratem i siostrą, siedzenie w jakuzzi-to jest to.Przed południem nadrabiamy szkolne zaległości:) Przystojniak opisywał swą szkołę:) Z radością patrzę co dnia ja Maciej kaligrafuje litery(te drukowane przeszły w niebyt-mam nadzieję). Fakt są błędy w zapisie-jednak to trzeba wyćwiczyć,jak słyszy się "f" a trzeba zapisać "w", u albo zamknięte albo otwarte-ortografia łatwa nie jest-też trzeba się nauczyć i już:)Ostatnie zdanie mi się ogromnie podobało:) Przystojniak nie użył znów "fajnie" :)
Perspektywa słodkiej szkoły-z piernika, czekolady, z cukierkami-wywołała u Macieja błogi uśmiech.Nie nie miałby nic przeciw. 

Niedługo po śniadaniu mamy fizjoterapię. Mam nadzieję,że po powrocie infekcje Macieja przestana nękać:) Zobaczymy:) 


 Pod lampą Przystojniak wygląda niczym bohater Matrixa:)
I na finisz obrazek z wczoraj.Bo dziś słoneczko skąpiło nam swych względów :(
Może jutro nam zrekompensuje dzisiejszy deficyt:)


4 komentarze:

 1. Witaj! Widzisz ja też jestem ,,w drodze" z moim synkiem. Też często nie rozumiałam, co do mnie mówi. Chociaż dużo pracy jeszcze przed nami- już się rozumiemy:))) i rozumieją nas inni:))).
  Miłej niedzieli dla Was!
  P.S. Dziękuję za udział w zabawie-zgadywance.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ton sił,miłości, cierpliwosci na Waszej trasie!
   Ależ super zabawę zrobiłaś!
   W życiu bym nie zgadła!!!!
   Moc pozdrowień!

   Usuń
  2. A Aldi ma też fajną zabawę, można wylosować 5kg chleba o różnych smakach do przygotowania. Aldi jest u mnie po lewej stronie. Tylko jak się zapiszesz to musisz u siebie zamieścić podlinkowany banerek z Jej zabawą. Mam taki u siebie, też po lewo.
   Udanego weekendu!:)

   Usuń